Jeřabiny
olej, plátno, 2010, 48,5 x 39 cm, sign. PD Mazancová 2010, rám, rám v jednom místě odštípnutý
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 742
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 12:03
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids