Zátiší s hrozny a hruškou
olej, karton, 13,5 x 44 cm, sign. PN Leitg, přilepeno k papírovému podkladu lepícími papírky
ID: 720
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:41
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids