Ústa
litografie, 20 x 10 cm, sign. DU O. Kulhánek
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 703
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:24
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu