Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 701
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)