Slepice, Sjezdaři
2x tuš, akvarel, papír, 70. léta, 12 x 21; 9 x 16 cm, vše sign. Kerles
studium na VŠUP v Praze
ID: 661
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:42
Aktuální cena: 1.790 CZK (75 €)