Květ
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnožka, pasparta, č. 17/117
ID: 652
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:33
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
ID: 652
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 400 CZK (17 €)