Blondýnka
olej, papír, 2007, 15,8 x 31,5 cm, sign. PD Chaba 2007, uprostřed přeloženo
the private study
ID: 633
Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:14
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids