Diptych
1x dřevoryt, 1x tuš, akvarel, papír, 8,7 x 12,5; 10 x 8 cm, vše sign. PD
žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.
ID: 605
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:46
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)