Vyvolávač
litografie, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Helmut Skarbina, rám, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 918
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 14:59
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids