Marie č. 1
litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L
studium na Státní grafické škole v Praze
ID: 8
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:07
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu