On those roaring sixties !
litografie, 47,5 x 37 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 17/85
studium na Státní grafické škole v Praze
ID: 5
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:13
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu