Coca Cola- barevná
litografie, 2021, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 19/85
ID: 3
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:05
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
ID: 3