Zeď
litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 14/85
studium na Státní grafické škole v Praze
ID: 1
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:06
Aktuální cena: 24.001 CZK (1.001 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu