Praha jarní
olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal
ID: 67
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:14
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 67
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)