Japonské hory
olej, lepenka, 20,5 x 28,5 cm, sign. PD J. Dlabal, PN poškozeno
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 59
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:58
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu