Pražský hrad s rozkvetlým stromem
olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal
ID: 55
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:50
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
ID: 55
Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)