Pražský hrad s rozkvetlým stromem
olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal
ID: 55
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:50
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 55
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)