Pohled z rozkvetlého Petřína
olej, papír, 15 x 19,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 36
Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:12
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu