Husitské ex libris
akvarel, tuš, papír, 1939, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD Fleissig 1939, Ex libris M. D. Zelenka
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
ID: 46
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:45
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids