Malíř na tempeře
tuš, akvarel, papír, 1938, 11 x 9,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Ex libris Karel Suda
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
ID: 44
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:43
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids