Červený Ex libris Libuše Bulířová
tuš, akvarel, papír, 1933, 7,8 x 7,8 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
ID: 40
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:39
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids