Čtení novin
akvarel, tužka, papír, 1933, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
ID: 36
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:35
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids