Dáma s knihou
akvarel, tuš, běloba, papír, 1933, 14 x 10,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
ID: 33
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:32
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids