Žena s knihou
akvarel, tuš, papír, 1938, 13 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris Ilonka Dery
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
ID: 31
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:30
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids