Tiskař
akvarel, tužka, papír, 1935, 19 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 935, Ex libris Čt. Šťastný
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
ID: 22
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:21
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids