Host do domu
kresba tuší, akvarel, kombinovaná technika, 17 x 12,8 cm, sign. DU Marko Čermák, rám
ID: 94
Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)