Za oknem
akvarel, tuš, papír, 1983, 23,5 x 19 cm, sign. DU Lamr 83
ID: 65
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)