Alfa a Omega
akvarel, papír, 1992, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD A. Lamr 92
ID: 63
Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)