tuš, akvarel, papír, 1979, 43 x 31 cm, sign. PD Zívr 1979, rám
žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy
ID: 46
Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu