Andělé
litografie, 1993/1994, 37,5 x 48 x 3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk
ID: 424
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)