Modří brouci
litografie, 2009, 37,5 x 54 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 18/100
žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
ID: 421
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)