Jiří Bouda (1934-2015)
Nádraží (kancelář)
litografie, 36 x 31 cm, sign. PD Jiří Bouda 97, a. t.
ID: 387
Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)