Jiří Bouda (1934-2015)
Noční nádraží
litografie, 2005, 38,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, a. t.
ID: 386
Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:03
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID5**9
Historie příhozu