Železnice v zimě
litografie, 2002, 37,8 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, autorský tisk
ID: 383
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:03
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu