Jste slavný? Ne nejste!
litografie, 16 x 22,4 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 352
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu