Dvě tanečnice
akvarel, tuš, papír, 2002, 29,5 x 41,5 cm, sign. uprostřed Načeradský 2002, sign. PD Načeradský, Posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 35
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)