2000 franků
litografie, 18,3 x 20,2 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 348
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu