Vzpomínky
litografie, 20,5 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 347
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)