Lítost
litografie, 20,4 x 22,2 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír
ID: 346
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu