Ufonky při siestě
akvarel, tuš, papír, 1979, 45 x 32,5 cm, sign. PD Načeradský 1979, Posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 34
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)