Samuraj a jeho favoritky (diptych)
dřevořez, 33,5 x 24 a 34,4 x 24 cm, značeno PH, rám, grafika mírně poškozena, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 335
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)