Malý svůdník
tužka, akvarel, karton, 1975, 34 x 24 cm, sign. PD Načeradský 1975, Posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 33
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)