Zrak
akvarel, běloba, uhel, papír, 1989, 62 x 88 cm, sign. PD Jiří Beránek 89, při okrajích natržený a pokrčený papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 326
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)