Egon Schiele: The Scornful Woman (1910)
akvarel, kombinovaná technika, papír, 38 x 27,5 cm, značeno PD S 10, rám, malířská napodobenina akvarelu Egona Shieleho z roku 1910, nově adjustováno
Provenience: z rodiny přátel autora
žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
ID: 322
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)