Jan Šebek (1890-1966)
olej, karton, 1931, sign. PD J. Šebek 31, rám
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)