Zdeněk Nemastil (1879-1942)
olej, karton, 1920, 30 x 49,5 cm, sign. PD Nemastil 20, rám
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)