tempera, papír, 1960, 38,8 x 29,7 cm, sign. LD Jana 60, na zadní straně popsáno a signováno J. Krahulíková 60 (druhé příjmení autorky)
rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
ID: 296
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)