Periferie
olej, karton, 18,5 x 48 cm, sign. PD Lenhart, rám
člen SČVU
ID: 294
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)