Cesta polem
olej, sololit, 26,5 x 59 cm, sign. PD JLenhart, rám
člen SČVU
ID: 293
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)