Luční kvítí ve váze
akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 264
Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu